Działka inwestycyjna Konstancin-Jeziorna, Warszawska

Konstancin-Jeziorna
Dodane: Piątek, 22 Maj, 2026  14:31
7 000 000 zł
1736 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:4033 m2
  • Rodzaj działki:Inwestycyjna
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Planujesz swoją inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą?
Niniejsza oferta składa się dwóch inwestycyjnych działek położonych obok siebie w Konstancinie-Jeziornie. Jest to idealna propozycja dla deweloperów oraz przedsiębiorców poszukujących doskonałego miejsca pod działalność usługową. 

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

- 4033 m. kw. (1993 + 2040)

- Doskonała lokalizacja: położona przy jednej z głównych arterii Konstancina (ul. Warszawska) gwarantuje doskonałą komunikację i łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. Jeżeli planujesz działalność usługową to nie ma lepszej lokalizacji dla widoczności Twojej marki

- Potencjał inwestycyjny: Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), działka oferuje szerokie możliwości zabudowy:
Zabudowa Mieszkaniowa Jednorodzinna i Bliźniacza: Idealna pod budowę domów jednorodzinnych lub nowoczesnych i funkcjonalnych domów w zabudowie bliźniaczej
Zabudowa Usługowa: Doskonała propozycja pod różnorodne działalności usługowe, takie jak np. klinika/centrum medyczne, biurowiec, salon samochodowy

Skontaktuj się z nami już dziś!

Numer oferty: WIL712785
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Wilsons nieruchomości Sp. z o.o.
Konto firmowe
Na Lento.pl od 21 sty 2020
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia