Marzenie! Dom z sadem i budynkami, obok Konstanina

Dodane: Poniedziałek, 07 Maj, 2018  19:21

Opis oferty:

Okazja. Sprzedam działkę siedliskową zabudowaną o pow. 1,47 ha we wsi, położonej, tylko 9 min od Centrum Handlowego Stara Papiernia w Konstancinie - Jeziornej w cichej i spokojnej okolicy!

Możliwości prowadzenia działalności gospodarczej: turystycznej, rolniczej, sadowniczej.
Uzyskania dotacji z funduszu unijnych na rozwój terenów wiejskich / Eurofundusz /, ubezpieczenia KRUS, mieszkając tylko 24 km od centrum Warszawy!

Działka zabudowana jest: budynkiem mieszkalnym o pow. 80m2 + poddasze ok. 45 m2, oraz 3 duże budynki gospodarcze o pow. 530 m2. W jednym z budynków istnieje mieszkanie o pow. 100 m2. Działka ma kształt szerokiego na 34 m pasa, przylegającego z jednej strony (zabudowanej) do drogi asfaltowej, a z drugiej do drogi gruntowej. Do zabudowań jest doprowadzony prąd, woda z wodociągu i gaz a także telefon i światłowód. Szambo własne.
Ogrodzona jest część działki z zabudowaniami i ogrodem – ok. 4500 m kw.
Nieruchomość w Księdze Wieczystej opisana jest jako zabudowana nieruchomość rolna . Istnieje możliwość zmiany sposobu użytkowania budynków gospodarczych na cele mieszkalne, zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy, jaką posiadają właściciele.
200 m od siedliska znajduje się przystanek PKS, oraz 3 km autobus podmiejski ZTM, oraz szkoła podstawowa i gimnazjum, doskonale skomunikowane autobusem szkolnym. Najbliższy sklep znajduje się 400 m od działki, a większe sklepy w niedalekim Konstancinie i Górze Kalwarii.
W odległości 1 km od działki planowana jest obwodnica Konstancina w kierunku Góry Kalwarii, która dodatkowo uatrakcyjni to miejsce.
Właściciel, osoba medialna i znany podróżnik sprzedaje nieruchomość ze względu na pracę za granicą. Informacje Tel. 602 625 668. Cena podlega negocjacji
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Tomasz
Na Lento.pl od 10 mar 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie